Steripower® – puutevaba automatiseeritud käte desinfitseerimise seade

Steripower® on puutevaba automatiseeritud käte desinfitseerimise seade.

Desinfektsioon oma täiuslikkuses!

Puutevaba automatiseeritud desinfitseerimine!

Hooldusvaba!

Seade on hügieenilise käte antiseptika teostamise tarbeks. Steripower® on hooldusvaba ja lihtne kasutada. Võimalus valida nii võrgutoitel kui ka taaslaetava akuga mudel puutevabaks käte antiseptika teostamiseks. Tänu oma innovatiivsele disainile ei kahjusta üleliigne antiseptiline vedelik põrandat ega tööpinda, pihustamine katab mõlema käe ühtlaselt antiseptilise lahusega. Seade töötab kõikide enamlevinud käte antiseptika vedelikega (0,5 ja 1,0 liitristes mahutites) v.a. geelidega; doseerimisannuse seadistamise võimalus 10 astme ulatuses – alates 0,5 ml kuni 5,0 ml; elektrooniline doseerimiste loendur võimaldab saada ülevaadet nii antiseptilise lahuse kulu kui ka kasutuskordade arvu kohta. Ühe loenduriga on võimalik jälgida mitut seadet.
Steripower® automaatne pihustusseade on kujundatud tavapärase käte hügieeni tarbeks ning tagab, et käed on desinfitseeritud nii kiirelt ja efektiivselt kui võimalik. Seadet saab paigaldada haiglatesse, operatsiooniosakonda, arsti vastuvõtutuppa, hooldusosakondadesse, laboritesse, samuti toidutöötlus- ja farmaatsiaasutustesse ning hotellidesse ja toitlustusteenust pakkuvatesse asutustesse.

Pakume teile võimalust kaitsta nii oma kliente kui ka töötajaid erinevate bakterite ja viiruste eest, kasutades selleks saksa tootja Steripower automaatset kätedesinfitseerimis seadet oma  tööruumides, avalikes ruumides, spordisaalis, tualetis, riietusruumides ja mujal.

Tootele saab soovi korral paigaldada (kleepida) ka ettevõtte reklaami või muud infot ning seadet kasutada ka teisaldatavatel mobiilsetel stendidel.

Steripoweri kasutamine annab teile kindlustunde, et desinfitseerides oma käsi, vähendate klientide ja oma töötajate võimalikku nakatumist viirusnakkustesse ning seeläbi tõuseb ka teie ettevõtte maine ja effektiivsus! Teie kliendid näevad, et hoolite nende tervisest ning on teile selle eest tänulikud!

Huvi korral võtke meiega ühendust ning leiame just teie ettevõtte jaoks sobiva lahenduse.

steripower-1 copy

 

Töötab nii võrgutoitel, kui ka taaslaetava akuga – püsiv võrgutoide või taaslaetav liitiumaku, laetud aku tööaeg ca. 6 nädalat. Optiline signaal annab märku aku tühjenemisest.

Sensor- asetades käed aparaadi avausse, vabastab sensor täpselt doseeritud annuse desinfitseerivat lahust.

Lai ava puutevabaks desinfitseerimiseks- mõlema käe saab desinfitseerida üheaegselt.

Elektrooniline loendajadoseerimiste loendur võimaldab saada ülevaadet nii desinfitseeritava lahuse kulu kui ka kasutuskordade arvu kohta.

DIN laadimise väljundaku ühendamiseks välise laadijaga.

Vedelikku absorbeeriv padialusel üleliigne vedelik imendub padjakesse ning ei kahjusta põrandat ega tööpinda.

Pihustamine- katab mõlema käe ühtlaselt desinfitseeriva lahusega.

Ühilduvustöötab kõikide enamlevinud desinfitseerimisvedelikega (0,5 ja 1,0 liitrit mahutites).

Doseeriminedoseerimisannuse seadistamise võimalus 10. astme ulatuses alates 0,5 ml kuni 5 ml.

Ukse avamise funktsioonUUS optilise sensori rakendamine automaatseks puutevabaks ukse avamisfunktisiooni aktiveerimiseks.