Dino-lite digitaalsed mikroskoobid

Dino-Lite pakub võimsaid digitaalseid, portatiivseid ja laialdaste funktsioonidega mikroskoope,  suurendusvõimalustega kuni 500x  ja resolutsiooniga kuni 5 megapikslit kõrgkvaliteetseks pildistamiseks, filmimiseks  ja optikaks. Tänu laialdaste funktsioonidega tarkvarale ja kaasaegsele riistvarale on portatiivne Dino-Lite digitaalne USB mikroskoop oma valdkonna turuliider ning tööstuses kasutatavate digitaalsete mikroskoopide standard. Tänapäeval on Dino-Lite digitaalne mikroskoop asendamatu töövahend tuhandetele professionaalsetele ettevõtetele ja tavakasutajatele.
Dino-Lite pakub üle 100 erineva mudelivaliku koos erinevate ühendusvõimalustega – USB , TV või VGA; eri-valgustuse võimalustega nagu LED, ultraviolett-või infrapunakiirgust ning erinevate suurendusvõimalustega. Mikroskoopidega kasutamiseks on pakkuda laia valikut stende ja lisaseadmed, mis täiendavad Teie töövahendit ja tagavad, et Dino-Lite pakuks lahendusi kõikide vajaduste rahuldamiseks nii kodukasutajale kui ka kõige nõudlikumale professionaalile.

Kõik need omadused teevad Dino-Lite digitaalsest mikroskoobist ideaalilähedase lahenduse:

> Tööstuslik kontroll – kvaliteedikontrolli, montaaž, remont, materjalide veatuvastus ja -analüüs
> Professionaalne õiguskaitse/õigusabi, võltsingute tuvastamine
> Trükkimine ja tekstiil – kvaliteedikontroll, põhjalik materjalide kontroll, mõõtmised
> Haridus – teadus, laboratooriumid, esitlused, koolitused
> Bioloogia – botaanika, entomoloogia
> Mediitsiin – kuulmis-, nägemis -, naha/peanaha uurimine ja analüüs, teledermatoskoopia, stomatoloogia
> Tavatarbija – hobid, filateelia, maalid, antiik

VEEL SAMAL TEEMAL

Dermatoskoop

Tootjast

AnMo Electronics Corporation on olnud piltide digitaliseerimise sektori esirinnas alates 2000. aastast ning on sellisena Taiwani digitaalmikroskoopide disaini ja arendamise keskmes. Aastate jooksul on Dino-Lite seeria digitaalsed käeshoitavad mikroskoobid ja Dino-Eye seeria mikroskoobi okulaarid arenenud ja laienenud ning nende tooted on laialdaselt kasutusel näiteks tööstuse, biomeditsiini, hariduse, põllumajanduse ja kohtuekspertiisi, kvaliteedikontrolli, tootmise, uurimistöö, dokumenteerimise jpm valdkondades. Veelgi enam, nad sobivad isegi harrastajatele.

AnMo on üle kahekümne aasta püüdnud luua toodete ja teenuste kaudu mitmekesist väärtust ning üks nende põhiprintsiipe on saavutada tipptase uuenduste ja täiustamise kaudu, kujundades samal ajal pikaajalisi plaane ja strateegiaid. Püüd olla juhtiv ja usaldusväärne kvaliteetsete digitaalmikroskoopide tarnija on alati olnud nende põhisiht.