ETTEVÕTTEST

Medreto OÜ on asutatud 2007. aastal inspireerituna innovatsioonist meditsiinis ning eesmärgiga esindada Eestis ja lähiriikides innovaatilisi, väheminvasiivseid meditsiinilisi lahendusi pakkuvaid tootjaid ning koolitada meditsiinipersonali.

Meie siiras soov on koostöös tootjate ja tervishoiuspetsialistidega anda oma panus meditsiini arengusse, et meie regiooni patsientidel oleks juurdepääs uudsetele ning tänapäevastele ravimeetoditele.

Olulise suunana näeme rahvusvahelise usaldusväärse koostöö arendamist meditsiinivaldkonnas tunnustatud tootjate, erialaekspertide ning tervishoiutöötajate vahel.

Oma tugevuseks peame kompetentset meeskonda, professionaalset kliendituge ning aastate jooksul omandatud kogemusi meditsiinivaldkonnas.

Meie peamisteks koostööpartneriteks on haiglad ja terviseasutused Baltikumis. Pakume tooteid juhtivatelt meditsiinitehnika tootjatelt, mis hõlmavad radioloogia, kardioloogia, neuroradioloogia, endovaskulaarset ja kirurgia erialasid.

Klientide vajadused ja patsientide turvalisus on meile olulised. Parim kvaliteet igal tasandil – toodetes, suhetes, teeninduses ja kokkulepetes on väärtused, millest juhindume.

Medreto meeskond hoiab ennast pidevalt kursis esindatavate valdkondade olulistest innovatiivsetest ravivõimalustest ja tõenduspõhistest ravimeetoditest.

Oleme saavutanud stabiilse arengu tänu meie heade klientide ja koostööpartnerite usaldusele ning edukale koostööle. Selle kinnituseks on Medreto OÜ pälvinud AS Creditinfo Eesti tunnustuse  “Edukas Eesti Ettevõte 2011-2020” mis näitab, et ettevõte on suutnud 10 aastat järjepidevalt hoida stabiilselt kõrget A-grupi krediidireitingut. Medreto on pälvinud maailma juhtiva krediidiinformatsiooni kontserni Experian tütarettevõte Krediidiinfo poolt krediidireitingu AA “väga hea” ning tunnustuse kui „Edukas Eesti Ettevõte“ 2015  ja 2018 aastal ning 2019 ja 2020 aastal krediidireitingu AAA “suurepärane“. Reiting on ettevõttele antav hinnang, mis põhineb Medreto OÜ majandus- ja finantsolukorra mitmekülgsel analüüsil.

Omistatud tunnustuse üheks peamiseks eesmärgiks on kinnitada Medreto OÜ usaldusväärsust ettevõtte klientide ja partnerite jaoks, kelle jaoks on olulised püsivad ja jätkusuutlikud ärisuhted.

Medreto OÜ valiti Äripäeva poolt ka 2015 ja 2016 aasta Eesti Gasellettevõteks.

2022. aastal valiti Medreto OÜ pereettevõttete TOP`i kohale 111!