Steripower® – puutevaba automatiseeritud käte desinfitseerimise seade

Steripower® automaatne puutevaba pihustusseade on kujundatud tavapärase käte hügieeni tarbeks ning tagab, et käed on desinfitseeritud nii kiirelt ja efektiivselt kui võimalik.

Seadet saab paigaldada haiglatesse, operatsiooniosakonda, arsti vastuvõtutuppa, hooldusosakondadesse, laboritesse, samuti toidutöötlus- ja farmaatsiaasutustesse ning kontoritesse, kaubanduspinnale, hotellidesse ja toitlustusteenust pakkuvatesse asutustesse.

Kinnises süsteemis toimuv puutevaba vedeliku pihustamine katab mõlemad käed üheaegselt ja ühtlaselt antiseptilise lahusega, viimast väga täpselt doseerides, mis tagab kuluva antiseptilise vedeliku olulise kokkuhoiu.

Tänu oma disainile ei kahjusta seadme kasutamisel üleliigne antiseptiline vedelik põrandat ega tööpinda ning säilitab ümbruse esteetilise väljanägemise. Jääkvedelik lukustub seadme sees olevasse vedelikku imavasse padjakesse.
Steripower White töötab kõikide enamlevinud käte antiseptika vedelikega (0,5 ja 1 liitristes mahutites) v.a. geelidega.
Doseerimisannust on võimalik seadistada 10 astme ulatuses – alates 0,5 ml kuni 5,0 ml pihustuskorra kohta. Seade töötab taaslaetava aku toitel.

Seadet on võimalik paigaldada kas otse seinale või teisaldatavale esinduslikule stendile.