Dermatoskoop

Dino-Lite pakub võimsaid digitaalseid, portatiivseid ja laialdaste funktsioonidega mikroskoope,  suurendusvõimalustega kuni 500x  ja resolutsiooniga kuni 5 megapikslit kõrgkvaliteetseks pildistamiseks, filmimiseks  ja optikaks. Tänu laialdaste funktsioonidega tarkvarale ja kaasaegsele riistvarale on portatiivne Dino-Lite digitaalne USB mikroskoop oma valdkonna turuliider ning tööstuses kasutatavate digitaalsete mikroskoopide standard. Tänapäeval on Dino-Lite digitaalne mikroskoop asendamatu töövahend tuhandetele professionaalsetele ettevõtetele ja tavakasutajatele.
Dino-Lite pakub üle 100 erineva mudelivaliku koos erinevate ühendusvõimalustega – USB , TV või VGA; eri-valgustuse võimalustega nagu LED, ultraviolett-või infrapunakiirgust ning erinevate suurendusvõimalustega. Mikroskoopidega kasutamiseks on pakkuda laia valikut stende ja lisaseadmed, mis täiendavad Teie töövahendit ja tagavad, et Dino-Lite pakuks lahendusi kõikide vajaduste rahuldamiseks nii kodukasutajale kui ka kõige nõudlikumale professionaalile.

Dermatoskoop

Dino-lite dermatoskoop võimaldab vaadelda ning teha samaaegselt kõrge kvaliteediga pilte või videoklippe nahast. Pilt vaadeldavast objektist kuvatakse arvuti ekraanil. Pilte saab salvestada jpg. faili formaadis. Valikus on 1,3 megapikslise või 5,0 megapikslise pildi resolutsiooniga mudelit, suurendusega vastavalt: 10-50x või 20-200x. Meditsiinilistel mudelitel on polarisatsiooni filter ja naha valgustamiseks 8 LED pirni.

LISAINFO

VEEL SAMAL TEEMAL