contrelle copy

Новое изделие – “Contrelle”

 

Contrelle® Activgard aitab vaagnapõhjal põit toetada ning põiekaela kallet korrigeerida, et taastada naiste tahtlik kontroll põie töö üle.

femmes_gym

Mis toode on Contrelle Activgard? Contrelle® Activgard stardikomplekt aitab kasutajatel leida endale sobivaima suuruse. Sellest komplektist leiate aplikaatori ja Activgardi seadmed suuruses 1, 2 ja 3. Pingutusinkontinentsi (e pidamatust) põhjustab vaagnapõhjalihaste nõrgenemine näiteks sünnitamise tagajärjel, menopausiaegsete muutuste tõttu või muudel vananemisega seotud asjaoludel. Kui vaagnapõhjalihased nõrgenevad, langeb põis veidi allapoole ning põiekaela kalle muutub. Selle tulemusel kaob äkilise pinge, näiteks aevastamise ja köhimise ajal tahtlik kontroll lihaste üle. Contrelle® Activgard kujutab endast täiesti uut lähenemist pingutusinkontinentsi probleemi lahendamiseks. Ainulaadse disaini ja kujuga toode paigaldatakse tuppe, kus see tõstab kergelt põit ja korrigeerib põiekaela kallet – selle tulemusel kogeb kasutaja vähem uriinilekkeid. Contrelle® Activgard on valmistatud pehmest vormi valatud vahtplastist ning toimib pigem aktiivselt kui passiivselt. Activgard toetab põiekaela, kuid ei suru kusitit kokku. Tänu sellele on võimalik normaalselt urineerida ning toodet võib kanda kuni 16 tundi. Läbiviidud uuringutes täheldas 80% patsientidest probleemi vähenemist ning 35% said täielikult pidamisvõimelisteks.

Contrelle Activgardi olulisimad kasulikud omadused:

  • Pingutusinkontinentsi vähendamiseks
  • Lihtne kasutada
  • Võib kanda kuni 16 tundi
  • 80% proovinutest märkas positiivseid tulemusi
  • 35% proovinutest täielikult pidamisvõimelised
  • Märgatavate kõrvalmõjudeta
  • Märkamatu ja diskreetne
  • Toeks vaagnapõhjalihaste harjutustele

Contrelle® Activgard toimib pigem aktiivselt kui passiivselt. Toode on valmistatud pehmest vormi valatud vahtplastist. Toode murtakse enne tuppe sisestamist kokku ning tupes avaneb elastne toode iseenesest. Nii tekitab see õrna põit tõstva toe ning kohandub samas ideaalselt kehaliigutustega. Activgardi välispind on erilise kujuga, et see sobituks vastu põiekaela ja pärasoolt kui valatud – seepärast on väga oluline toode korrektselt joonise järgi tuppe sisestada.

Lihtne kasutada Contrelle® Activgardi on sama lihtne kasutada kui tampooni. Kui toodet enne kasutamist veega immutada, ei ima Activgard tupe limaskesta loomulikku niiskust. Contrelle® Activgard on lihtsal põhimõttel töötav vahend, mis ravib sümptomite asemel pigem probleemi.

Elu muutub taas normaalseks Contrelle® Activgard aitab naistel kontrolli põietegevuse üle tagasi saada, et taas normaalset elu elada. Enam ei pea muretsema ootamatute tahtmatute uriinilekete pärast, kandma ebamugavaid sidemeid ega muretsema uriinilõhna pärast. Nüüd saab jälle elada normaalselt, nagu enne pidamatuse tekkimist.

Märkamatu ja diskreetne Contrelle® Activgard paigaldatakse tuppe, nii et see on sama märkamatu ja diskreetne kui tampoon. Seda võib vahetamata kanda kuni 16 tundi päevas. Contrelle® Activgard on ühekordne toode, mida kantakse ühe korra ja visatakse siis minema.

uterus_legende_pl2

Tavapärane tualetiskäik Urineerimine on tavapärane – Activgardi ei pea eemaldama. Contrelle® Activgard ei suru kusitit kokku, vaid toetab põiekaela, et taastada loomulik kontroll põietegevuse üle.

Kuni 16 tundi päevas, mõnel juhul ka vähem  Contrelle® Activgardi võib kanda kuni 16 tundi päevas. Seade tuleb eemaldada enne vahekorda ning raseduse ajal kanda ainult pärast arstiga konsulteerimist. Menstruatsiooni ajal peaks Activgardi vahetama iga 4–6 tunni järel ning kasutama koos kehaväliste sanitaarvahenditega. Tampoonid ei sobi Activgardiga koos kasutamiseks.

Kolm suurust Contrelle® Activgard on saadaval kolmes suuruses. Kasutaja peab neid proovima, et endale sobivaim suurus leida. Mõned naised võivad esialgu kuni tootega harjumiseni kogeda kerget ebamugavustunnet umbes samamoodi nagu kontaktläätsede puhul.

Untitled-1

Vaagnapõhjalihaste treenimine Contrelle® Activgard ei asenda vaagnapõhjalihaste harjutusi. Samas on toode harjutustele toeks  – ning on suuresti abiks juhtudel, kus vaagnapõhjalihaste harjutused tulemusi ei anna.

Toksilise šoki sündroom Toksilise šoki sündroomi esineb väga harva. Pooled harvadest teadaolevatest juhtumitest on esinenud tampoone kasutavatel naistel. Suurem osa neist on olnud nooremad naised, kes kasutavad üliimavaid tampoone. Activgard on korrektsel kasutamisel täielikult mitteimav ning enne kasutamist veega läbi immutatud.

PH ning bakteriaalne tasakaal ei muutu Taanis läbi viidud uuringute põhjal e muutu ei pH ega loomulik bakteriaalne tasakaal. Samuti ei suurene tupe- või põiepõletike ega limaskesta ärrituse risk. Activgardi paigaldamist lihtsustab tupekreemi kasutamine; vanematel patsientidel võib kasu olla lokaalsest hormoonravist.